Hakkımızda

1998 tarihinden bu yana bebe çocuk giyim üzerine tekstil sektöründe yerini alan, aynı zamanda markamız olan; Medine Derin Kids firmamız, üretim ve imalatını İstanbul/Zeytinburnu ilçesinde yaparak üretimden satışa kadar tüm faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluş tarihinden bugüne kadar temel prensibi, “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti“dir.
Derin Kids olarak; kendi bünyemizde bulunan tasarım ekibi ile modern çalışma ortamlarında oldukça kreatif ve profesyonel çalışmalar ortaya koyarak, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı ilke edindik.

  • Yerli Üretim
  • Geniş Yelpaze
  • Kreatif Tasarımlar
  • Uygun Fiyat Skalası

Vizyonumuz
Tüm hedef ve amaçları doğrultusunda müşteri odaklı prensibi ile Derin Kids, markasını gelecek nesillere aktarırken; dünyanın farklı ülkelerinde global merkez olma yolunda ilerleyerek ve bayi ağını genişleterek faaliyetlerini sürdürülebilir kılmayı planlamaktadır.

Misyonumuz
%100 yerli üretimimizle, müşterilerimize mümkün olan en düşük fiyatları, mevcut en iyi seçimi ve en yüksek rahatlığı sunmaya çalışıyoruz.

Kalite Politikamız 

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti için piyasaya sürülen her ürünün, kalite standartlarına uygun koşullarda müşteri ile buluşana denk geçen tüm süreçleri titizlikle takip ediyoruz.

Ürünlerimizin kalite standartlarına uygun ve müşteri beğenisini kazanmaya yönelik sunulması için üretimin tüm aşamalarında son derece titiz ve özverili ekip çalışmalarımız ile mümkün hale gelmektedir.